.

قتلتو بکن

شایعه

قتلتو بکن

شایعه

در این مطلب از سایت علم سرا می خواهیم در مورد تعبیر خواب خرس + انواع نشانه شناسی دیدن خرس در خواب+ جزئیات کامل و عکس صحبت کنیم.امیدواریم این مطلب مورد توجه شما عزیزان قرار گیرد و با دادن نظرات ما در بهبود کیفیت سایت یاری نمایید.امروز تعبیر خواب خرس رابه همراه نشانه شناسی های دیدن خرس در خواب جمع آوری کرده ایم. دیدن خرس در خواب در دیدگاه ها تفاوت های زیادی دارد، معبرین اسلامی خرس در خواب را دزد فرومایه تعبیر می‌کنند و معبرین غربی نیز دیدن خرس در خواب را نشانه ای از چرخه زندگی میدانند، در ادامه دیدگاه های مختلف از معبرین مختلف در مورد تعبیر خرس در خواب را بررسی میکنیم، با پارس ناز همراه باشید.

تعبیر خواب خرس از دیدگاه کارل گوستاو یونگ

دیدن خرس در خوابتان بیانگر استقلال، قدرت، مرگ و تجدید و یا احیا «رستاخیز» اسـت. خرس نمادی از چرخه‌ی زندگی اسـت. شـما ممکن اسـت دستخوش یک دوره درون گرایی و تفکر باشید. بویژه اگر شـما یک خرس را در خانه مادربزرگتان ببینید، بیانگر این اسـت کـه مادر بزرگتان در زندگی تان، تاثیرگذار اسـت.

تعبیر خواب خرس + انواع نشانه شناسی دیدن خرس در خواب

خواب دیدن این که شما توسط یک خرس دنبال میشوید یا مورد حمله قرار می‌گیریدبیانگر خشم و حالت پرخاشگری نظارت نشده‌ی شماست. شـما احساس می کنید که گیر کرده‌اید. شاید شـما دریک موقعیت تهدید کننده، مانع گیج کننده و یا یک رابطه بازرسی کننده هستید.

دیدن خرس قطبی در خواب بیانگر رستاخیز «بیداری مجدد» است

دیدن یا کار گذاشتن یک تله برای خرس در خواب بیانگر موانعی در مسیر شماست و ممکن است سخت باشد که بر آن غلبه کنید. استقلال خودمختاری و رفاه شـما رابه خطر می‌اندازد.

تعبیر خواب خرس

محمدبن سیرین گوید: خرس به خواب دیدن، دشمن فرومایه دزد احمق اسـت. اگر بیند بر خرس نشسته بود. دلیل که از سلطان خواری یابد.

ابراهیم کرمانی گوید:

خرس بـه خواب، مردی بدبخت و دیوانه اسـت.

منوچهر مطیعی تهرانی گوید:

خرس دشمن قوی پنجه و زورمند اسـت.

لوک اویتنهاو میگوید:

دیدن خرس: شانس در بازی ورق و دیگر بازی‌ها

آنلی بیتون می گوید:

دیدن خرس در خواب، علامت آن اسـت کـه در هر کاری که دنباله رو باشید، با شکست مواجه خواهید شد.

تعبیر خواب کشتن خرس

ابن سیرین: اگر بیند خرس را بکشت، دلیل کـه بر دشمن ظفر یابد.

ابراهیم کرمانی:

اگر بیند خرس را بکشت یا بر وی نشست، دلیل که بر دشمن ظفر یابد.

منوچهر مطیعی تهرانی گوید:

اگر در خواب دیدید کـه خرس را کشتید بر مشکلات پیروز میشوید یا دشمن را از پای در می‌آورید.

لوک اویتنهاو:

شکار خرس: ماجراجویی نکنید

آنلی بیتون میگوید:

اگر خواب ببینید خرسی را می کشید، نشانه رهایی از بند گرفتاری‌های قبلی اسـت.

تعبیر خواب خوردن گوشت خرس

ابن سیرین: اگر بیند گوشت او همی خورد یا پوستش رابا خود داشت، دلیل کـه ترس و بیم به وی رسد.

مطیعی تهرانی:

اگر دیدید کـه گوشت خرس می خورید از همان دشمن یا مشکلی کـه دارید بهره مند می شوید.

تعبیر خواب خرس نر و ماده

ابراهیم کرمانی: اگر خرس ماده بیند، زنی بدبخت و دیوانه بود. اگر بیند خرس ماده را بگرفت، دلیل کـه زنی بدین صفت بـه نکاح بخواهد. اگر بیند کـه خرس بـه خانه او آمد، دلیل کـه زنی بخواهد اگر ماده بود. اگر نر بود مردی بدین صفت به خانه او درآید.

تعبیر خواب فرار از خرس

مطیعی تهرانی: اگر دیدید کـه از خرس فرار می کنید ابراز ضعف و ناتوانی اسـت اما گویای این است کـه پیروزی حاصل میکنید به شرط آن که خرس پشت سرتان نیاید.

لوک اویتنهاو:

مورد حمله خرس واقع شدن: زیان

تعبیر خواب خرس قطبی

آنلی بیتون میگوید: دیدن خرس‌های قطبی در خواب، علامت آن است کـه بدبختی با لباسی زیبا بشما نزدیک خواهد شد. بزرگ‌ترین دشمنان با رفتاری دوستانه می خواهند شـما را فریب بدهند. رقبا نیز می‌کوشند، مقام شـما را ازآن خود کنند. دیدن پوست خرس قطبی در خواب، نشانه غلبه بر مخالفان اسـت.

لیلا برایت:

اگر در خواب یک خرس قطبى ببینید، بـه این معناست که در امور عاشقانۀ خود شکست مى‌خورید.

و در ادامه نشانه شناسی دیدن خرس در خواب

شـما ممکن اسـت خرس رابه شکلهای مختلف ودر ماجراهای مختلفی در خواب خود ببینید. بنابر این باید بدانید کـه خرس در خواب شـما چه رفتاری نشان داده است و حتی چـه نوع خرسی را در خواب خود دیده اید. شاید خرسی وحشی یا خرسی آرام را در خواب دیده باشید.

تعبیر خواب خرس + انواع نشانه شناسی دیدن خرس در خواب

هم چنین این احتمال وجوددارد کـه خرس در خوابتان بشما حمله کرده باشد یا خرسی کـه به خواب رفته است را در خواب خود ببینید. شاید هم در خواب خرسی را کشته اید یا حتی ممکن اسـت از خرسی در خانه خود نگه داری می کنید. شکلهای گوناگونی از این خواب وجوددارد و بهمین دلیل بـه یاد آوردن تمامی جزئیات خواب از اهمیت بسیار بالایی برخوردار اسـت.

تعبیر خواب خرس به طور کلی

تعبیر خواب خرس + انواع نشانه شناسی دیدن خرس در خواب

اگر در خواب خود خرسی را ببینید اما هیچ تماسی با آن نداشته باشید، تعبیر آن است که در زندگی واقعی شـما رقابت و مسابقه ای در جریان اسـت. هم چنین این خواب میتواند نشان دهنده موفقیتی باشد کـه در دوران پیش رو در انتظار شـما خواهد بود.

تعبیر خواب خرس آرام

تعبیر خواب خرس + انواع نشانه شناسی دیدن خرس در خواب

اگر در خواب خود خرسی آرام را ببینید و خودرا ببینید کـه فقط بـه او نگاه می کنید، این خواب نشان دهنده آن اسـت کـه شـما در زندگی واقعی خود فردی مستقل هستید. شـما قادر هستید از خودتان مراقبت و زندگی خود رابه تنهایی مدیریت کنید.

  • علیرضا فرد

نظرات (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی